Ajutor de Tehnician Service Imprimante Multifunctional

Oras: Cernavoda

Pentru a face parte din echipa noastră, căutăm o persoană cu:

  • Cel puțin o lună de experiență în IT Hardware.

Profilul Candidatului Ideal:

Ne dorim o persoană pasionată de domeniul IT, care își dorește să evolueze profesional.

  • Dacă ești:
  • Un bun comunicator, cu abilități interpersonale dezvoltate.
  • Capabil să lucrezi eficient în echipă.
  • Deschis la noi provocări și doritor să acumulezi cunoștințe noi.
  • ...atunci tu ești candidatul pe care îl căutăm!

Responsabilități:

  • Aprovizionarea cu materiale necesare echipamentelor multifuncționale din cadrul companiei (ex. topuri de hârtie, tonere).
  • Activitatea nu necesită deplasări la clienți.

Ce îți oferim:

  • Pachet salarial atractiv și recunoaștere pentru munca ta.
  • O echipă prietenoasă și comunicativă, într-un mediu de lucru plăcut.
  • Teambuilding-uri și activități de echipă.
  • Posibilități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.
  • Program de lucru de luni până vineri.

Dacă te regăsești în acest profil și îți dorești să faci parte din echipa noastră, așteptăm cu interes CV-ul tău!

  • Completând formularul de mai jos.

Formular înscriere

Dimensiunea fișierului nu trebuie să depășească 2MB

Prin trimiterea acestui formular sunteți de acord cu termenii și condițiile noastre și cu Politica noastră de confidențialitate, care explică modul în care putem colecta, folosi și dezvălui informațiile dumneavoastră personale, inclusiv către terți.

Alte roluri disponibile

Internal Account Manager in Cluj-Napoca

Aceste criterii sunt esențiale pentru angajator în procesul de selecție a candidaților: peste un an de experiență în vânzări

Detalii
Programator

Mandatory requirements: University Degree – Computer Science, Informatics or related...

Detalii
Tehnician infrastructură pe sisteme de securitate

Detalii
Tehnician sau Ing On Site Service

Persoană pasionată dе IT care dorește să evolueze în acest domeniu...

Detalii
Tehnician service imprimante și fotocopiatoare

In Timisoara

Detalii