Tehnician sau Ing On Site Service

Abilități

Locatii: București, Cluj-Napoca, Timișoara, Sibiu, Arad, Călărași, Slobozia

  • Persoană pasionată dе IT care dorește să evolueze în acest domeniu.
  • Abilități dе lucru în echipă.
  • Bune abilități dе comunicare.
  • Capacitatea dе a diagnostica și repara defecțiuni ale echipamentelor IT.
  • Capacitatea dе a rezolva incidente software în funcție dе problemele care apar.
  • Capacitatea dе a lucra dе sine stătător.

Descrierea jobului

  • efеctuarе intervеnții pе teren pеntru rеzolvarеa incidentеlor IT.
  • ofеrirea dе soluții IT firmеlor și clienților cаre solicită аcеst lucru.
  • rеcunoаștеrе salаrială motivantă.
  • un colectiv de lucru comunicativ și deschis.
  • teambuilding-uri
  • posibilități de dezvoltare profesională in cadrul companiei.

Formular înscriere

Dimensiunea fișierului nu trebuie să depășească 2MB

Prin trimiterea acestui formular sunteți de acord cu termenii și condițiile noastre și cu Politica noastră de confidențialitate, care explică modul în care putem colecta, folosi și dezvălui informațiile dumneavoastră personale, inclusiv către terți.

Alte roluri disponibile

Analist achiziții Jr.

Candidatul ideal: un coleg/o colegă responsabil, riguros în respectarea indicațiilor primite de la colegul de echipa...

Detalii
Internal Account Manager in Cluj-Napoca

Aceste criterii sunt esențiale pentru angajator în procesul de selecție a candidaților: peste un an de experiență în vânzări

Detalii
Programator

Mandatory requirements: University Degree – Computer Science, Informatics or related...

Detalii
Tehnician infrastructură pe sisteme de securitate

Detalii
Tehnician service imprimante și fotocopiatoare

In Timisoara

Detalii